Црно дилдо со рачка 28см.

1,990.00 ден

Ова силно момче ќе ја разгори вашата фантазија. Тој е подготвен да се справи со секоја ситуација. Ова жешко момче има реално тело со испакнати и полна глава, како и задоволителна дебелина и тука е да го изгасне огнот на страстите! Во комбинација со лубрикант ќе стане мазно и лизгаво, така што нема да имате непријатност при пенетрација.

Боја: Тело

Должина: 28 см.

Корисна должина: 22,5 см.

Дијаметар: 4,5 см.

Материјал: мек ПВЦ

Удобно меко и реално. Beе ви биде огромно задоволство да го користите
Со својот извонреден дизајн е рај за очи, а докажано е и дека предизвикува оргазми
Направен од специјален материјал, безбеден за употреба. Ги исполнува меѓународните стандарди за квалитет и безбедност утврдени од CE и ROHS. Не содржи фталати или латекс.
Неговата рамна основа создава вакуум на скоро секоја рамна површина.

Out of stock

SKU: 55078574 Category:

Additional information

Weight 0.78 kg