Стакло дилдо Транспарентно 17 см.

1,190.00 ден

Уживајте во целосно стимулирачки третман со оваа необична играчка за задоволство. Супер-сјајно, мазно и нежно ви дава сензационално задоволство. Ова е стакло дилдо број еден што ви овозможува да ги завршите вашите валкани мисии!

Материјал: стакло

Боја: Транспарентна

Должина: 17 см.

Должина на употребливиот дел: 15 см.

Дијаметар: 3 см.

Out of stock

Additional information

Weight 0.37 kg