Sale!

Секси чипкан сет – Боја: Црна и Бела – Големина (растегливо од S до M)

390.00 ден

Секси сет, изработен од нежен материјал, кој дискретно ги открива жешките точки од целото тело.

Големина: растегливо од S до M

Боја: Црна и Бела