Секси чипкани ракавици над лактот

190.00 ден

Секси ракавици над лактот,  изработена од нежен чипкан материјал.  Величината е универзална (One Size).

Материјал: Полиамид

Out of stock

SKU: WN-1031 Category:

Additional information

Weight 0.1 kg