Секси хулахопки со два Странични отвори и еден отвор на Задникот и Предниот дел

240.00 ден

Секси чорапи, изработен од мрежест материјал, кој дискретно ги открива жешките точки од целото тело.  Величината е универзална (One Size) така што без проблем би одговарала на повеќето жени.

Материјал: Полиамид

Големина: Универзална

Боја: Црна

Additional information

Weight 0.02 kg