Секси фустан

390.00 ден

Секси фустан, изработен од нежен материјал.  Величината е универзална (One Size) така што без проблем би одговарала на повеќето жени.

Материјал: Полиамид

SKU: WN2015102426 Category:

Additional information

Weight 0.07 kg