Секси фустан

390.00 ден

Секси фустан, изработен од мрежест материјал.  Величината е универзална (One Size) така што без проблем би одговарала на повеќето жени.

Материјал: Полиамид

Големина: Универзална

SKU: VQ-81077 Category:

Additional information

Weight 0.15 kg