Секси танга црна, црвена, бела M L XL

Број на артикал: 40080

Овозможете му на вашиот партнер да ја почувствува еротската екстаза со овој производ. Тангата е чипкана. Овој производ е една големина. Лесно се растега и може да ја носат дами со различни димензии.

Материјал: Полиамид

Боја: Црна

Apple Shopping Event

Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%

Sale_coupon_15

240.0 ден

Детали за производот:

1 People watching this product now!
  • Подигање од продавница или блиску до продавницата

Истиот или следниот ден.

Бесплатно

  • Брза достава за Скопје

Истиот или следниот ден.

150 ден.

  • Достава по Еко Логистик низ Македонија.

До база за утре, до дома  за 3 дена.

150 ден.

  • Достава до Косово и Албанија

4-7 работни дена.

7-9 евра.

  • Warranty 1 year
  • Free 30-Day returns

Payment Methods:

Customer Reviews