Секси танга – Црна боја

240.00 ден

Секси гаќи, изработени од нежен материјал.  Величината е универзална (One Size) така што без проблем би одговарала на повеќето жени.

Материјал: Полиамид

SKU: WN-1009 Category:

Additional information

Weight 0.05 kg