Sale!

Секси Проѕирен Долг Фустан со Голем Расцеп Однапред- Боја: Црна – Големина (растегливо од M до L),

490.00 ден

Секси фустан, изработен од нежен материјал, кој дискретно ги открива жешките точки од целото тело.

Големина: растегливо од M до L

Боја: Црна

SKU: BH05173 Category: