Секси машка танга

490.00 ден

Секси гаќи, изработени од мрежест материјал, кој дискретно ги открива жешките точки од целото тело.  Величината е универзална (One Size) така што без проблем би одговарала на повеќето жени.

Материјал: Полиамид

Out of stock

Additional information

Weight 0.02 kg