Сексипилна Танга Со Отвор на Задникот и Mеѓу Нозете – Боја: Црна, Црвена и Бела, – Големина: One size,

240.00 ден

Секси танга, изработена од нежен материјал.  Величината е универзална (One Size) така што без проблем би одговарала на повеќето жени.

Материјал: Полиамид

Additional information

Weight 0.01 kg