Sale!

Сексипилен Долг Фустан со Длабоко Деколте и Високи Процепи- Големина – (растегливо од М до L)

490.00 ден

Секси фустан, изработен од нежен материјал, кој дискретно ги открива жешките точки од целото тело.

Големина: M-L

Боја: Црна