Реалистичен дилдо на пумпање 20 см

Број на артикал: BW-8067Q

Ако сакате брзо да го зголемите интензитетот на пенетрација брзо и лесно, фантастичниот TPR дилдо на пумпање е токму она што ви треба. Задоволувачкиот долг дилдо почнува да се проширува по неколку стискања на рачната пумпа! Вентилот за брзо ослободување, исто така, гарантира дека вашиот дилдо останува надуен за време на играта, но брзо се испушта воздухот веднаш штом ќе завршите. Ви препорачуваме да го вметнете дилдото пред надувување.

Боја: Телесна

Должина: 21 см.

Употреблива должина: 18 см.

Дијаметар: 4 см.

Материјал: Клон кожа

  • Стеснета глава за полесна пенетрација
  •  Реалистичен изглед, со точно погодена тврдост
  • Изработен од посебен материјал, безбеден за употреба. Ги исполнува меѓународните стандарди за квалитет и безбедност, поставени од CE и ROHS. Не содржи фталати, нити латекс.
  •  Неговата основа ствара вакуум скоро на секоја рамна површина. Компатибилен е со стреп-он појас

Apple Shopping Event

Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%

Sale_coupon_15

1,490.0 ден

Детали за производот:

1 People watching this product now!
  • Подигање од продавница или блиску до продавницата

Истиот или следниот ден.

Бесплатно

  • Брза достава за Скопје

Истиот или следниот ден.

150 ден.

  • Достава по Еко Логистик низ Македонија.

До база за утре, до дома  за 3 дена.

150 ден.

  • Достава до Косово и Албанија

4-7 работни дена.

7-9 евра.

  • Warranty 1 year
  • Free 30-Day returns

Payment Methods:

Опис на производот

Customer Reviews