Прозирна навлака за пенис (додава 2,5см. на должината на пенисот)

390.00 ден

Добијте посилни и подолги трајни ерекции и зголемете го вашето задоволство со оваа навлака за пенисот. Направена е од премиум TPR материјал, обвивката ќе го обвие пенисот и ќе обезбеди подобра ерекција и дополнителен стимул оддеднаш. Главата е малку исполнета со што го намалува осетот, одложувајќи ја ејакулацијата, додека обвивката ги возбудува сетилата и обезбедува неверојатен климакс за двата партнери.

Боја: Бела

Материјал: Силикон

Должина: 16см

Out of stock

SKU: LV314013 Category:

Additional information

Weight 0.13 kg