Провокативен Секси Црн Фустан со Врзувалки за Раце и Танга Гакички – Големина – (растегливо од S до M)

390.00 ден

Секси фустан, изработен од нежен материјал, кој дискретно ги открива жешките точки од целото тело.

Големина: XS-S

Боја: Црна

Additional information

Weight 0.07 kg