Провокативен Проѕирен Црн Секси Фустан со Танга Гакички и Врзувалки за Раце – Големина – (растегливо од М до L)

490.00 ден

Секси сет, изработен од нежен материјал, кој дискретно ги открива жешките точки од целото тело.

Големина: Универзална

Боја: Црна