Појас за чорапи – Големина: S-M, Боја: Црна

190.00 ден

Секси појас, изработен од нежен материјал, кој дискретно ги открива жешките точки од целото тело.

Големина: S-M

Боја: Црна

Out of stock

SKU: BH05274 Category:

Additional information

Weight 0.1 kg