Sale!

Оригинал како на порно клиповите! Моќно силиконско вибро јајце со далечински управувач и УСБ полнење

1,690.00 ден

Предајте се себеси на целосно стимулативен третман со оваа мулти-брзинска вибрирачка, пулсирачка и ескалирачка играчка за задоволство. Силиконска, мазна и со ултра-моќен мотор за вибрации ви дава сензационално задоволство. Ова е број еден вибро јајце, кој ви овозможува да ги исполните вашите валкани мисии! Со него иде и усб полнач и далечински управувач за бескрајна забава и уживање.

Материјал: Силикон

Боја: Розева

Напојување: УСБ

Out of stock

Additional information

Weight 0.28 kg