Sale!

Огромно меко црно дилдо (долг 36см. дебел 7,6см)

4,990.00 ден

Боја: Црна

Должина:  36 см.

Должина на употребливиот дел:  29 см.

Дебелина: 7,6 см.

Материјал: Двослојно меко TПЕ

SKU: CN-711732259 Category: