Најдобрата серија на стреп он протези конечно кај нас! Мека и реалистична

Број на артикал: LX-LV415001

Боја: Месо

Должина: 20 cm.

Материјал: PVC

Apple Shopping Event

Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%

Sale_coupon_15

2,990.0 ден

Детали за производот:

Тежина 0.5 kg

Нема на залиха

Нема на залиха

2 People watching this product now!
  • Подигање од продавница или блиску до продавницата

Истиот или следниот ден.

Бесплатно

  • Брза достава за Скопје

Истиот или следниот ден.

150 ден.

  • Достава по Еко Логистик низ Македонија.

До база за утре, до дома  за 3 дена.

150 ден.

  • Достава до Косово и Албанија

4-7 работни дена.

7-9 евра.

  • Warranty 1 year
  • Free 30-Day returns

Payment Methods:

Опис на производот

Customer Reviews