Sale!

Мега попуст! Моќен клиторален вибратор масажер Лила со 4 вибро капачиња

290.00 ден

Вибратор масажер Розев. Овој мултифункционален мини масажер со е одличен за масажа на скалп, за напнати мускули, за олеснување при општа вкочанетост на телото и за стимулација на ерогени зони и клиторис. Само пикнете го во чанта и однесете го на работа или на пат, релаксирајте ги мускулите со него после фитнес или едноставно препуштете се на нежните вибрации во кревет кои ќе ве доведат до врвно задоволство.

Боја: Виолетова

Материјал: ПВЦ

Напојување: 1 батерија АА

  • ЧУВСТВО – Има 3 метални точки за засилена вибрација, и 4 различни капачиња за дополнително стимулирање
  • Компактен е, така што е совршен за патување
  • КОНФОРТ – Водоотпорен за да може да си ја пренесите играта и во бањата (но не и да гњури)
  • ЛЕСЕН ЗА ОДРЖУВАЊЕ – Се чисти со благ сапун или специјално средство наменето за чистење на интимни играчки
  • БЕЗБЕДНОСТ – Изработен од посебен материјал, безбеден за употреба.

Description

Моќен клиторален вибратор масажер Лила со 4 вибро капачиња

Моќен клиторален вибратор масажер Лила со 4 вибро капачиња

Моќен клиторален вибратор масажер Лила со 4 вибро капачиња