Лејди фингер вибратор сребрен

Број на артикал: 55004042

Мини вибратор. Класичен, компактен и неверојатен мини вибратор со дури 10 начини на вибрирање. Погоден е како за анална така и за вагинална пенетрација. Вибраторот е исто така и водоотпорен што го прави идеален за уживање под туш или во када. На основата на вибраторот се наоѓа копчето со кое се контролираат функциите.

Боја: Сребрена

Материјал: Пвц

Големина: 8,5 см

Дијаметар: 1,5см

Напојување: 1 ААА батерија

Препорака: Може да се употребува со лубрикант на водена и на силиконска основа, се мие со млака вода и благ сапун.

Apple Shopping Event

Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%

Sale_coupon_15

490.0 ден

Детали за производот:

Нема на залиха

Нема на залиха

2 People watching this product now!
  • Подигање од продавница или блиску до продавницата

Истиот или следниот ден.

Бесплатно

  • Брза достава за Скопје

Истиот или следниот ден.

150 ден.

  • Достава по Еко Логистик низ Македонија.

До база за утре, до дома  за 3 дена.

150 ден.

  • Достава до Косово и Албанија

4-7 работни дена.

7-9 евра.

  • Warranty 1 year
  • Free 30-Day returns

Payment Methods:

Опис на производот

Customer Reviews