Sale!

ЗА ПРВ ПАТ КАЈ НАС! ПРИРОДЕН ХЕРБАЛЕН КРЕМ ЗА ПОДОБРИ МАШКИ ПЕРФОРМАНСИ 100 мл. ПРОМОТИВНА ЦЕНА!

1,290.00 ден

ЗА ПРВ ПАТ КАЈ НАС: ПРИРОДЕН ХЕРБАЛЕН КРЕМ ЗА ПОДОБРИ МАШКИ ПЕРФОРМАНСИ 100 мл.

Природен и клинички тестиран и проверен австралиски производ.

Дозата е за 3-4 недели а ефектите се чувствуваат после 7-10 дена од употребата.

Ова е оригинален производ.

Начин на употреба: Се нанесува двапати дневно (пожелно е наутро и навечер) на целиот пенис и тестиси и се масира додека не се впие. Би требало веднаш да почувствувате локално забрзан крвоток, а бенефитите ќе продолжат да се чувствуваат се повеќе со секоја наредна употреба. Оптимални резултати би требало да почувствувате за 7 до 10 дена.

Состав: Прочистена вода, масло од темјан (Босвелиа Картеи), дикаприл етер, јојоба масло (симондсиа киненсис), полиакриламид, Ц13-14 Изопарафин, Лаурет-7, Пропионил Л-Карнитин ХЦЛ, екстракт од корен од Полигонум Куспидатум (Ресвератрол), екстракт од семе од кадифест грав (Мукуна Пруриенс), екстракт од лушпа од Катауба (Трихилиа Катигуа), екстракт од лист од Епимедиум (Епимедиум Грандифлорум), екстракт од лист од Гинко Билоба, Сибирски Жен Шен (Елеутерококус Сентикокус), екстракт од корен од Панакс Псеудоженшен, Глуконо делта-лактон, Потасиум Сорбат, Содиум Бензоат, цитрусен асид.

Содржина: 100 мл.

 

Additional information

Weight 0.18 kg