Задник со мастурбатор Еми 16,5 х 15 х 8,5, 0,91 кг

Број на артикал: XS-MA50001-S

 

Боја: Материјал

Должина: 15 см

Должина на употребливиот дел: 16 см

Материјал: мек ПВЦ

 

Apple Shopping Event

Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%

Sale_coupon_15

1,690.0 ден

Детали за производот:

Тежина 1 kg
2 People watching this product now!
  • Подигање од продавница или блиску до продавницата

Истиот или следниот ден.

Бесплатно

  • Брза достава за Скопје

Истиот или следниот ден.

150 ден.

  • Достава по Еко Логистик низ Македонија.

До база за утре, до дома  за 3 дена.

150 ден.

  • Достава до Косово и Албанија

4-7 работни дена.

7-9 евра.

  • Warranty 1 year
  • Free 30-Day returns

Payment Methods:

Опис на производот

Customer Reviews