Еротска Комбинација на Чипка и Проѕирен материјал, преточено во Заводливо Црно Фустанче со Провокативно Длабоко Деколте Дополнително Акцентирано со Ленти, и со Длабоко Отворен Грб Украсен со Ленти – Големина: XL-XXL,

690.00 ден

Секси фустан, изработен од нежен материјал, кој дискретно ги открива жешките точки од целото тело.

Големина: XL-XXL

Боја: Црна

Out of stock

Additional information

Weight 0.15 kg