Дилдо со вибрации на пумпање 20 см

Број на артикал: BW-8067AQ

Дајте си интензивно задоволувачки оргазам со овој врвен вибрирачки дилдо на надувување, направен од TPR материјал со боја на кожа. Надуете го вашиот убавец до двојно поголема дебелина и изгубете се себеси во вртоглавите сензации. Ергономично дизајнираната рачна пумпа со вентил за ослободување на брз притисок ви дава целосна контрола врз големината на вашата нова играчка; оставајќи ја одлуката на вас или на вашиот партнер! Овој убаво изработен дилдо има вени по целата должина за дополнителна сензација и прекрасно изработени тестиси за дополнителна реалистична сензација. Прикажете го најдобриот пријател на надувување на ѕид или стол со неговата вакумска основа и слободно движете ги рацете (совршено за соло забава). Не плашете се од вибрациите, приуштете си дополнително задоволство! Со мулти-брзински вибрации за моќна внатрешна стимулација, ќе викате на цел глас за кратко време. Ако го барате најдоброто – веќе сте го нашле.

Боја: Телесна

Должина: 21 см.

Употреблива должина: 18 см.

Дијаметар: 4,5см

Материјал: меко ПВЦ

Apple Shopping Event

Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%

Sale_coupon_15

1,490.0 ден

Детали за производот:

2 People watching this product now!
  • Подигање од продавница или блиску до продавницата

Истиот или следниот ден.

Бесплатно

  • Брза достава за Скопје

Истиот или следниот ден.

150 ден.

  • Достава по Еко Логистик низ Македонија.

До база за утре, до дома  за 3 дена.

150 ден.

  • Достава до Косово и Албанија

4-7 работни дена.

7-9 евра.

  • Warranty 1 year
  • Free 30-Day returns

Payment Methods:

Опис на производот

Customer Reviews