Голем кафеав бат плаг 19 х 6 см

990.00 ден

Искачете се повисоко на скалата на аналните задоволства! Анатомски е изработен со мазен врв за благопријатна пенетрација, а надолу се здебелува за пред основата повторно да се стесни, завршувајќи со широка подлога за поголема сигурност во лежењето на бат плагот во анусот за време на секс. Има топчеста форма, личи на капка. Лесно се вади со помош на рачката на основата. Во комбинација со лубрикант станува лизгав и нема да почувствувате никаков дискомфорт при пенетрацијата. Се одржува со благ, хидратантен сапун и млака вода. Само за искусни!

Боја: Црна

Материјал: ПВЦ

Целосна должина: 19 см

Должина на употребливиот дел: 17 см.

Дијаметар: 6 см.

  • КОМФОРТ – Изработен со изострен врв за полесна пенетрација
  • ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА – Дизајниран со широка основа за лесно отстранување и безбедност при носењето.
  • НЕЖНОСТ – Направен од нежно ПВЦ со сатенски финиш
  • ИСТРАЖУВАЈ – Научи повеќе за аналните игри на твое ниво и избери ја големината која најмногу ти одговара
  • БЕЗБЕДНОСТ – Изработен од посебен материјал, безбеден за употреба. Ги исполнува меѓународните стандарди за квалитет и безбедност, поставени од CE и ROHS. Не содржи фталати, нити латекс.

Out of stock

SKU: CN-711474154 Category: