(Видео!) Фантастичен Мастурбатор сместен во шише Пиво со Вибрации

1,390.00 ден

 

Фантастичен мастурбатор за мажи, со реалистично изработени усни кои се меки на допир и релјефно изработен вагинален канал за дополнително задоволство кое ќе ве исцеди до последната капка. Неверојатно мека и нежна. Се одржува лесно со млака вода и хидратантен сапун. Препорачуваме употреба на лубрикант на водена основа за попријатна и поинтензивна пенетрација.

Боја: Телесна

Материјал: Клон кожа

  • ЛЕСЕН ЗА ОДРЖУВАЊЕ – Се чисти со благ сапун или специјално средство наменето за чистење на интимни играчки
  • ИМА Ребрест вагинален канал за поинтензивна стимулација
  • ЧУВСТВО – Неверојатно е мек и нежен
  • БЕЗБЕДНОСТ – Изработен од посебен материјал, безбеден за употреба. Ги исполнува меѓународните стандарди за квалитет и безбедност, поставени од CE и ROHS. Хипоалергенски, не содржи фталати, мириси нити латекс.