(Видео!!) Прстен за Пенис

Број на артикал: BI-210146

 

Прстен за одржување на ерекција. Силиконскиот прстен за пенис е цврст и дебел прстен кој ќе ја поттикне вашата големина, вашата изведба и вашите оргазми. Со оваа машка играчка зајакнувач ќе имате подолги ерекции од кога било досега. Материјалот е безбеден и не содржи фталати, направен од 100 % силикон за цврста, но флексибилна задршка.

Боја: Црна

Дијаметар: 2 см

Материјал: Силикон

Apple Shopping Event

Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%

Sale_coupon_15

290.0 ден

Детали за производот:

2 People watching this product now!
  • Подигање од продавница или блиску до продавницата

Истиот или следниот ден.

Бесплатно

  • Брза достава за Скопје

Истиот или следниот ден.

150 ден.

  • Достава по Еко Логистик низ Македонија.

До база за утре, до дома  за 3 дена.

150 ден.

  • Достава до Косово и Албанија

4-7 работни дена.

7-9 евра.

  • Warranty 1 year
  • Free 30-Day returns

Payment Methods:

Опис на производот

Customer Reviews