(Видео!!) Многу моќен вибратор со стимулатор направен од 100% силикон со 9 вида на вибрации. Се полни на USB кабел.

1,990.00 ден

Важно! Да не се полни производот на супер брз полнач за телефон, да се полни на компјутер, лаптоп или многу слаб полнач за телефон. ( за да не ја оштетите батеријата на производот)

 

  • Го комбинира задоволството од стимулацијата на Г-точка со моќни клиторални вибрации, а уникатниот дизајн е совршен за да остане во контакт со вашиот клиторис. Ова парче дрма како ниеден друг двоен стимулатор. Лесен за употреба со две копчиња за менување на брзини и ви овозможува брзо да го подесите вистинското темпо. Зголемете го или намалете го интензитетот или исклучете ја стимулацијата на Г-точката или пак клиторалните вибрации. Испробате нови комбинации. Моќниот мотор го зголемува задоволството со 9 функции на вибрации. Боја: Циклама  Материјал: Силикон  Должина: 20 см  Должина на употребливиот дел: 12 смДијаметар: 3-4 смНапојување: USB кабелче

    • Мултибрзински и силни  вибрации на стимулаторот за клиторис во вид на зајче
    • Лесен за употреба
    • Изработен од посебен материјал, безбеден за употреба. Ги исполнува меѓународните стандарди за квалитет и безбедност, поставени од CE и ROHS. Не содржи фталати, нити латекс.
    • Водоотпорен за да може да си ја пренесите играта и во бањата и лесен за чистење

Out of stock