(Видео!!) Мини бат плаг за почетници 7 х 2.5 см

БРОЈ НА ПРОИЗВОД: CN-331410080

290 ден

Тежина 0.09 кг

Нема на залиха

Овој бат плаг со малаголемина е совршен за почетници во аналните игри. Безбеден е и нежен, неговиот сатенски финиш го прави неодоливо мазен. Широката основа го прави овој производ безбеден и лесен за употреба, а конкавниот дизајн допринесува за лесна пенетрација во аналниот отвор. Во комбинација со лубрикант, ќе стане лизгав, така што ќе имате целосен комфорт при пенетрација.

Боја: Розева

Материјал: Силикон

Целосна должина: 7 см

Должина на употребливиот дел: 5 см.

Дијаметар: 2,5 см.

 • Наменет за почетници со своите мали димензии. Одличен за воведување во аналните игри
 • Дизајниран со остар врв за полесна пеентрација и прстен на основата за лесно отстранување
 • Научи повеќе за аналните игри на твое ниво и избери ја големината која најмногу ти одговара
 • Изработен од посебен материјал, безбеден за употреба. Ги исполнува меѓународните стандарди за квалитет и безбедност, поставени од CE и ROHS. Не содржи фталати, нити латекс.

Apple Shopping Event

Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%

Sale_coupon_15

Нема на залиха

Опис на производот

Мини бат плаг за почетници 5 х 2.5 см

Мини бат плаг за почетници 5 х 2.5 см. Овој бат плаг со малаголемина е совршен за почетници во аналните игри. Безбеден е и нежен, неговиот сатенски финиш го прави неодоливо мазен. Широката основа го прави овој производ безбеден и лесен за употреба, а конкавниот дизајн допринесува за лесна пенетрација во аналниот отвор. Во комбинација со лубрикант, ќе стане лизгав, така што ќе имате целосен комфорт при пенетрација.
Овој бат плаг со малаголемина е совршен за почетници во аналните игри. Безбеден е и нежен, неговиот сатенски финиш го прави неодоливо мазен. Широката основа го прави овој производ безбеден и лесен за употреба, а конкавниот дизајн допринесува за лесна пенетрација во аналниот отвор. Во комбинација со лубрикант, ќе стане лизгав, така што ќе имате целосен комфорт при пенетрација.
Овој бат плаг со малаголемина е совршен за почетници во аналните игри. Безбеден е и нежен, неговиот сатенски финиш го прави неодоливо мазен. Широката основа го прави овој производ безбеден и лесен за употреба, а конкавниот дизајн допринесува за лесна пенетрација во аналниот отвор. Во комбинација со лубрикант, ќе стане лизгав, така што ќе имате целосен комфорт при пенетрација.
Овој бат плаг со малаголемина е совршен за почетници во аналните игри. Безбеден е и нежен, неговиот сатенски финиш го прави неодоливо мазен. Широката основа го прави овој производ безбеден и лесен за употреба, а конкавниот дизајн допринесува за лесна пенетрација во аналниот отвор. Во комбинација со лубрикант, ќе стане лизгав, така што ќе имате целосен комфорт при пенетрација.
Овој бат плаг со малаголемина е совршен за почетници во аналните игри. Безбеден е и нежен, неговиот сатенски финиш го прави неодоливо мазен. Широката основа го прави овој производ безбеден и лесен за употреба, а конкавниот дизајн допринесува за лесна пенетрација во аналниот отвор. Во комбинација со лубрикант, ќе стане лизгав, така што ќе имате целосен комфорт при пенетрација.

Вршиме дискрета достава

Безбедно on line плаќање со картичка преку системот CASYS

Политика на приватност

2 People watching this product now!
 • Подигање од продавница или блиску до продавницата

Истиот или следниот ден.

Бесплатно

 • Брза достава за Скопје

Истиот или следниот ден.

150 ден.

 • Достава по Еко Логистик низ Македонија.

До база за утре, до дома  за 3 дена.

150 ден.

 • Достава до Косово и Албанија

4-7 работни дена.

7-9 евра.

 • Можност за анонимно нарачаување

Ставете измислено име или само XXX во полето за име 

 • Warranty 1 year
 • Free 30-Day returns

Payment Methods:

Customer Reviews

Ние ја штитиме вашата приватност

Купувањето од кај нас е 100% задоволство!

Вашите лични податoци се целосно заштитени!

security-public

 Ви гарантираме безбедно купување!

Оваа страница користи екриптиран https:// код и е целосно сигурна да направите нарачка!