Sale!

(Видео) Мега попуст! од 45% за дилдо без вибрација

390.00 ден

Боја: Бела (Телесна)

Материјал: мек TPR материја

Должина: 20,5 см.ѝ

Должина на употребливиот дел: 18 см.

Дијаметар: 4 см.