Sale!

(Видео!!) Екстра мек реалистичен дилдо направен од многу нежен силикон. Еден од нашите Македонски бестселери

1,790.00 ден

Ова дилдо е двослојно, направено е од највисоко квалитетен силикон. Специјално конструиран за нашата фирма за да биде мек и реалистичен. Нема да згрешите со овој избор.  Ако не ви е се допаѓа големината на ова дилдо имаме од истава серија со други димензии. За нарачки или за било какви информации слободно јавете се на 075-455-953.

Боја:  Телесна

Должина:  21,5 см.

Употреблива должина:  16 см.

Дебелина:  4 см.

 

  • ЛЕСЕН ЗА ОДРЖУВАЊЕ – Се чисти со благ сапун или специјално средство наменето за чистење на интимни играчки
  • ЧУВСТВО – Реалистичен изглед, со точно погодена тврдост и надпросечна големина
  • БЕЗБЕДНОСТ – Изработен од посебен материјал, безбеден за употреба. Ги исполнува меѓународните стандарди за квалитет и безбедност, поставени од CE и ROHS. Не содржи фталати, нити латекс.
  • СЕСТРАНОСТ – Неговата основа ствара вакуум скоро на секоја рамна површина. Компатибилен е со стреп-он појас

Out of stock