Вибратор

Број на артикал: BI-14242

Дали вашаша Г-точка моли за повеќе задоволство? Овој луксузен и моќен силиконски вибратор е подготвен да одговори на повикот. Со години, нашите клиенти бараа совршена комбинација на стил, пенетрација, моќ и задоволство. Сега е тука! Овој прекрасен вибратор за Г-точка е доволно стилски за да стане скапоцен камен во вашата колекција на секс играчки. Но, само кога ќе го вклучите, ќе ги откриете волшебните 30 функции на вибрација. Специфичен е по тоа што има функција да вибрира според фрекфенцијата на музика или звукот на гласот на вашиот партнер.

Боја: Розева

Должина: 21 см

Должина на употребливиот дел: 18 см

Дебелина: 4 см

Материјал: Силикон

Напојување: 2 батерии тип АА

  • Мултибрзински и силни вибрации кои се контролираат лесно со потенциометарот поставен на долниот дел на вибраторот
  •  Детално изработен за да изгледа особено реалистичен
  • Водоотпорен за да може да си ја пренесите играта и во бањата и лесен за чистење
  • Изработен од посебен материјал, безбеден за употреба. Ги исполнува меѓународните стандарди за квалитет и безбедност, поставени од CE и ROHS. Не содржи фталати, нити латекс.

Apple Shopping Event

Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%

Sale_coupon_15

1,590.0 ден

Детали за производот:

Нема на залиха

Нема на залиха

2 People watching this product now!
  • Подигање од продавница или блиску до продавницата

Истиот или следниот ден.

Бесплатно

  • Брза достава за Скопје

Истиот или следниот ден.

150 ден.

  • Достава по Еко Логистик низ Македонија.

До база за утре, до дома  за 3 дена.

150 ден.

  • Достава до Косово и Албанија

4-7 работни дена.

7-9 евра.

  • Warranty 1 year
  • Free 30-Day returns

Payment Methods:

Опис на производот

Customer Reviews